• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Popular Posts

Skąd biorą się pr

Zaburzenia erekcji dotykają nawet dwudziestokilkulatków. Przybierają one wtedy formę np. ...

Impotencja – wyzwa

Jest poważnym problemem, który spędza mężczyznom sen z powiek. Wpływa ...

Temat nieco skomplik

Impotencja nigdy nie była prostym tematem. Często towarzyszy jej osłona ...

Schorzenie czy powó

Brak erekcji – powód do wstydu czy schorzenie jak każde ...

Tani i skuteczny spo

Brak popędu seksualnego może być wywołany przez wiele różnych czynników, ...

Przypadki, gdy zawarty w Kamagrze sildenafil rzeczywiście nie przynosi spodziewanego efektu, są naprawdę bardzo rzadkie. Problem najczęściej leży w niewłaściwym dawkowaniu, zbyt późnym przyjęciu tabletki lub spożyciu leku pochodzącego z niesprawdzonego źródła. Czasem też działanie Kamagry osłabiają niektóre choroby, np. cukrzyca.

Koledzy z pracy zachwalają, partnerka sugeruje, a użytkownicy forów internetowych obiecują spektakularne efekty – wszystko to skłania coraz większą liczbę mężczyzn do wypróbowania Kamagry. To jeden z najskuteczniejszych leków na potencję, o połowę tańszy odpowiednik klasycznej Viagry. Oczyszczony i ulepszony skład to z kolei mniejsze ryzyko efektów ubocznych. Zdarza się jednak, iż po zażyciu Kamagra… po prostu nie działa. Co wtedy zrobić?

Minęło 5 minut… i nic!

Przypadki, w których zawarty w Kamagrze sildenafil nie przynosi zadowalającego efektu pomimo prawidłowego dawkowania i braku niezdiagnozowanych schorzeń, są naprawdę bardzo rzadkie. Na czym więc polega problem? Może wynikać np. z braku cierpliwości. Należy pamiętać, iż Kamagra w tabletkach działa po 30-60 minutach. Na jednego mężczyznę zadziała szybciej, drugi będzie musiał poczekać na efekt nawet godzinę.

Rozwiązanie jest proste: lek należy zażyć odpowiednio wcześniej. Jeśli mężczyzna nie jest w stanie określić, jak długo zajmie mu dążenie do zbliżenia, powinien przyjąć Kamagrę nawet godzinę przed rozpoczęciem starań. Działanie leku utrzymuje się do 4-6 godzin. Lepiej więc dyskretnie połknąć tabletkę wcześniej, niż zastanawiać się, czy w obliczu zbliżenia lek „stanie na wysokości zadania”.

Na bazarze było taniej

Niestety, ze względu na wyjątkową skuteczność i rosnącą popularność Kamagry, rynek zaroił się od podróbek tego leku. Kusząco tanie, zawierają minimalną dawkę sildenafilu lub nie zawierają go wcale. Preparaty takie są bardzo niebezpieczne – nie tylko ze względu na nieskuteczność, ale też w związku z bardzo dużym ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych.

Odróżnienie oryginalnej Kamagry od podróbki jest bardzo trudne. Oszuści bowiem coraz lepiej fałszują wygląd zarówno opakowania, jak i samego leku. Rozwiązaniem jest kupowanie Kamagry wyłącznie w sprawdzonych miejscach – aptekach stacjonarnych i wiarygodnych aptekach internetowych. Siłownie, kluby fitness, bazary, kluby nocne i inne tego typu miejsca zdecydowanie nie są dobre do kupowania leków na potencję – ryzyko znalezienia podróbki jest bowiem bardzo wysokie, szczególnie przy podejrzanie atrakcyjnej cenie.

Kiedy trzeba do lekarza

Działanie Kamagry może być osłabione przy występowaniu niektórych schorzeń. Jednym z nich jest cukrzyca – choroba, która może rozwijać się niepostrzeżenie, zanim zostanie zdiagnozowana. Jeśli więc pomimo prawidłowego dawkowania i pewnego źródła pochodzenia, lek ten okazuje się nieskuteczny, należy skonsultować się z lekarzem. Wdrożenie odpowiedniego leczenia zazwyczaj przynosi oczekiwane rezultaty – lek na potencję zaczyna działać i podnosi jakość życia seksualnego.

Warto pamiętać, iż konsultacja lekarska jest wskazana zawsze wtedy, gdy mężczyzna zaczyna mieć problemy z erekcją. Impotencja może mieć bowiem podłoże w różnych chorobach – stawi m.in. jeden z objawów wspomnianej wcześniej cukrzycy.

Comments are closed.