• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Popular Posts

Skąd biorą się pr

Zaburzenia erekcji dotykają nawet dwudziestokilkulatków. Przybierają one wtedy formę np. ...

Impotencja – wyzwa

Jest poważnym problemem, który spędza mężczyznom sen z powiek. Wpływa ...

Temat nieco skomplik

Impotencja nigdy nie była prostym tematem. Często towarzyszy jej osłona ...

Schorzenie czy powó

Brak erekcji – powód do wstydu czy schorzenie jak każde ...

Tani i skuteczny spo

Brak popędu seksualnego może być wywołany przez wiele różnych czynników, ...

Bananowa, truskawkowa, karmelowa – Kamagra w żelu występuje aż w sześciu różnych smakach. Nie tylko niczym nie ustępuje tradycyjnym tabletkom, ale też szybciej rozpoczyna swoje działanie – już po kilku minutach. Ten skuteczny lek na potencję w żelowym wariancie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych turkusowych tabletek.

Kamagra to jeden z najskuteczniejszych leków na potencję dostępnych na polskim rynku. Zalecana przez lekarzy, pomaga szybko uporać się z problemami z erekcją. Najpopularniejsza forma tego leku to niewielkie tabletki w kształcie rombu, w kolorze turkusowym. Istnieje jednak kilka innych wariantów Kamagry – różnią się one nie tylko sposobem przyjmowania, ale też szybkością działania. Jednym z nich jest Kamagra w żelu.

Jak stosować Kamagrę w żelu

Lek dostępny jest w saszetkach 100 mg. W jednym opakowaniu znajduje się 7 takich saszetek. Ze względu na fakt, iż Kamagra w żelu zawiera dawkę maksymalną, lek należy stosować podobnie jak tabletki – od najmniejszej dawki. Na początek należy więc użyć 25 mg leku. Jeśli jego efekt nie będzie zadowalający, przyjmuje się 50 mg, czyli pół saszetki. Ostatecznie można przyjąć całą saszetkę – jednak nie więcej niż jedną na dobę.

Kamagrę w żelu przyjmuje się doustnie, bez popijania wodą. Dostępna jest w sześciu różnych smakach – ananasowym, bananowym, truskawkowym, czekoladowym, karmelowym i pomarańczowym. Przyjemny, słodki smak żelu to dobry początek udanego zbliżenia – rozluźnia i poprawia samopoczucie.

Comments are closed.