• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Popular Posts

Skąd biorą się pr

Zaburzenia erekcji dotykają nawet dwudziestokilkulatków. Przybierają one wtedy formę np. ...

Impotencja – wyzwa

Jest poważnym problemem, który spędza mężczyznom sen z powiek. Wpływa ...

Temat nieco skomplik

Impotencja nigdy nie była prostym tematem. Często towarzyszy jej osłona ...

Schorzenie czy powó

Brak erekcji – powód do wstydu czy schorzenie jak każde ...

Tani i skuteczny spo

Brak popędu seksualnego może być wywołany przez wiele różnych czynników, ...

Dla mężczyzny pierwsze w życiu zbliżenie jest równie ważne, jak dla kobiety. Najważniejsze, aby przeżyć tę chwilę z osobą zaufaną, wyrozumiałą i czułą. Warto wcześniej dobrze poznać swoje ciała i potrzeby. Czasem jednak problemy z erekcją u młodego mężczyzny mogą być spowodowane czynnikami psychicznymi i wymagać wspomagania lekami, np. Kamagrą.

O pierwszym razie młodej kobiety mówi się dużo i pisze się dużo. O tym, że powinien to być moment wyjątkowy, przeżyty z kimś szczególnym, w komfortowym miejscu. Pierwszy raz kobiety powinien być niezapomniany i pełen emocji. Jednak ten szczególny krok jest równie ważny dla mężczyzny. Większość młodych mężczyzn denerwuje się w takich sytuacjach nie mniej niż kobiety, a często nawet bardziej – to właśnie od męskiej strony więcej się wymaga, i to na niej kładzie się odpowiedzialność za udany bądź nieudany seks.

Męski pierwszy raz

Byle gdzie, z byle kim, byle tylko koledzy przestali się naśmiewać, że jestem jeszcze prawiczkiem – to doskonała recepta na najgorszy możliwy pierwszy raz. To nie koledzy ani presja społeczna powinni decydować, kiedy młody mężczyzna przeżyje swoją inicjację seksualną. Najważniejsze, aby partnerka była osobą zaufaną, wyrozumiałą i czułą. Trzeba bowiem liczyć się z tym, że pierwszy raz, a nawet pierwsze kilka razy, nie będą należały do zbyt udanych. Trudność z osiągnięciem erekcji czy przedwczesna ejakulacja to zjawiska normalne u młodego człowieka, który się denerwuje. Partnerka powinna to zrozumieć i wspierać mężczyznę w każdych okolicznościach.

Satysfakcjonująca erekcja

Ujmując rzecz w skrócie, erekcja to powiększenie i usztywnienie członka spowodowane napływem krwi do prącia i zmniejszeniem jej odpływu. W idealnym świecie mężczyzna pobudzony erotycznie np. przez pieszczoty osiąga maksymalną erekcję, odbywa długi stosunek i – w tym samym momencie co partnerka lub po niej – osiąga orgazm. Niestety, nie żyjemy w idealnym świecie, a ten co jest daleko odbiega od „wzorów” serwowanych przez czasopisma i filmy dla dorosłych.

Aby zwiększyć szansę na udaną erekcję podczas pierwszego razu, warto wcześniej dobrze poznać swoje ciała i potrzeby. Pieszczoty, dotyk, patrzenie na siebie nawzajem – wszystko to pozwoli partnerom oswoić swoją intymność. Dzięki temu pierwszy raz będzie mniej stresujący dla każdej ze stron. Intymność nie będzie też rozpoczęta od ewentualnego niepowodzenia, lecz od przyjemnych chwil tylko we dwoje.

Gdy psychika staje na drodze

Zdarza się, iż problem z erekcją jest poważniejszy, a jego źródło leży głębiej, niż mogłoby się wydawać. Zaburzenia potencji nie są wcale rzadkością wśród młodych mężczyzn. O ile jednak w przypadku panów w kwiecie wieku najczęściej spowodowane są chorobami, stresem czy zmęczeniem, o tyle u mężczyzn młodych ich przyczyną zwykle jest niska samoocena, silne onieśmielenie, a także różnego rodzaju lęki i przeżyte traumy. W takich wypadkach często niezbędna jest pomoc specjalisty.

Oprócz rozmów z psychologiem czy seksuologiem, w leczeniu zaburzeń erekcji u młodych mężczyzn stosuje się środki na potencję, takie jak np. Kamagra. Pomagają one w sposób naturalny osiągnąć i utrzymać wzwód, nie uzależniają i mogą być stosowane przez dowolny czas. Kamagra pomaga przełamać się w kontaktach seksualnych, poznać swoje możliwości i z większą śmiałością wkroczyć w świat intymności i udanego seksu.

Comments are closed.