• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Popular Posts

Jak nabrać ochotę

Poziom libido jest inne u mężczyzn niż u kobiet. Istnieje ...

Impotencja – wyzwa

Jest poważnym problemem, który spędza mężczyznom sen z powiek. Wpływa ...

Temat nieco skomplik

Impotencja nigdy nie była prostym tematem. Często towarzyszy jej osłona ...

Schorzenie czy powó

Brak erekcji – powód do wstydu czy schorzenie jak każde ...

Tani i skuteczny spo

Brak popędu seksualnego może być wywołany przez wiele różnych czynników, ...

Nimfomanka09-380x380Większość ludzi mało wie o nimfomankach. Słowo nimfomanka kojarzone jest przez ogół, jako definicja kobiety lubiącej sex. Przez niektórych mężczyzn nazywanie kobiety nimfomanką jest komplementem. Z tego powodu powstało wiele żartów i anegdot na temat związany z nimfomankami. Są w naszym społeczeństwie również ludzie, którzy uważają nimfomanię za groźne zboczenie. Na temat nimfomanii krąży w społeczeństwie wiele mitów. Prawda jest taka, ze nimfomania to choroba, która bardzo często utrudnia życie. Leczenie tego schorzenia jest niezwykle trudne i przede wszystkim długotrwałe.

Jak rozpoznać nimfomankę?

Nimfomania to uzależnienie od seksu. Kobiety dotknięte tym schorzeniem czując ciągle nieodpartą chęć odbycia stosunku seksualnego a wszystkie ich myśli koncentrują się tylko i wyłącznie na seksie. Nimfomanki dobrze zdają sobie sprawę z tego, ze pomimo usilnych starań z myślami i pragnieniami nie potrafią wygrać. Po rozładowaniu napięcia, czyli w trakcie stosunku nimfomanki odczuwają pustkę i pogardę do siebie samej. Najczęściej obiecują sobie wtedy, ze był to już ostatni raz, a od jutra będą próbowały zmienić swoje życie. Niestety obietnice te przestają mieć znaczenie, gdy coś wyzwoli w nich znów myśli o seksie. Nimfomania może być wrodzona lub narastać w czasie. U wielu kobiet zaczyna się w okresie dojrzewania. Dla nimfomanek bardzo ważne jest wsparcie otoczenia. Ta choroba potrafi mocno wyniszczać organizm. Ważne jest by nie bagatelizować problemu kobiety dotkniętej nimfomanią i nie uważać tego schorzenia, jako coś pozytywnego.

Jak walczyć z nimfomanią?

Podkreślić należy, ze nimfomania jest choroba uleczalną. Aby podjąć terapię osoba uzależniona od seksu musi udać się do seksuologa. Leczenie polega na braniu tabletek obniżających popęd seksualny oraz psychoterapii.

Przyczyny nimfomanii.

Głównymi przyczynami nimfomanii są: Zaburzenia i trudności emocjonalne, bardzo niskie poczucie własnej wartości, nieuzasadniony lęk przed zaangażowaniem seksualnym, Problemy związane z radzeniem sobie ze stresem, molestowanie lub wykorzystywanie seksualne.

Zagrożenia dla kobiety chorej na nimfomanię.

Uzależnienia znacząco wpływają na nasze życie. Tak samo jest również z nimfomanią. Dla nimfomanek życiowym celem jest zaspokojenie swoich pragnień seksualnych. Nimfomanki nie są w stanie stworzyć zdrowego związku. Nimfomania jest chorobą psychiczna i nie ustępuje samoczynnie. Nimfomanki najczęściej nie zdają sobie sprawy z swojego uzależnienia ani z faktu, ze są chore. Uświadomienie sobie faktu choroby jest już połową sukcesu. Niestety wiele kobiet nie traktuje poważnie swojej choroby i uważa ją za pozytywny aspekt życia. Samo jednak uprawianie seksu dlacialis bez recepty zaspokojenia swoich potrzeb nie jest niczym dobrym. Dlatego przyznanie się do choroby to bardzo duży krok w walce z ta dolegliwością.

Z nimfomanią nie walczmy sami.

Samotna walka z nimfomanią jest strasznie trudna i raczej niemożliwa. Kiedy osoba chora się zaweźmie i zmobilizuje ma szansę na zaleczenie choroby i złagodzenie jej objawów. Bardzo dobrym pomysłem w walce z nimfomanią jest, gdy osoba uzależnioną zablokuje wszelkie strony erotyczne w swoim komputerze i zacznie unikać spotkań z potencjalnymi dawcami rozkoszy. Pamiętać należy, ze unikać należy ludzi, którzy wiedzą o naszej chorobie a mimo wszystko chcą wykorzystać ten fakt dla własnej przyjemności. Najlepsze efekty w leczeniu nimfomanii daje praca samemu nad sobą oraz regularne wizyty u specjalisty. Zarówno seksuologa jak i psychoterapeuty. Według specjalistów uzależnienie od niekonwencjonalnych cielesnych przyjemności jest najbardziej obsesyjne dla naszej psychiki. Rozkosze seksualne angażują bardzo dużo nero-hormonów, które działają na naszą codzienną aktywność. U kobiet obawia się to dużym zainteresowaniem gadżetami erotycznymi i częstym ich używaniem. Nie jest to nic złego, jeżeli stanowi harmonijny dodatek do seksu, staje się jednak groźne, gdy wchodzi w fazę auto-erotyzmu. Wtedy niezbędna jest jeszcze bardziej dokładna analiza pod każdym względem.   Artykuł dostępny na stronie z tabletkami tania kamagra.      

Comments are closed.